NISSIN EXCEED 2300AH
    描述
    無描述
    配置
    無配置
    OEM 代工型號說明
    Introducing the EXCEED2300AH Ion Implanter - a cutting-edge solution revolutionizing ion implantation. With up to 250kV accelerating voltage, it ensures precise and efficient tasks, removing energy contamination for accurate results. Experience uniformity and beam parallelism with upgraded predictive checking. Rapidly scan up to 300 sheets/hr with high precision. Compatible with 200mm and 300mm wafers for versatile production and research needs.
    文檔
    無文檔
    verified-listing-icon
    已驗證
    類別
    Medium Current
    上次驗證: 超過30天前
    關鍵商品詳情
    條件:
    Used
    作業狀態:
    未知
    產品編號:
    145370
    晶圓尺寸:
    未知
    年份:
    Logistics Support
    Available
    Transaction Insured by Moov
    Available
    Refurbishment Services
    類似上架商品
    查看全部
    NISSIN EXCEED 2300AH
    NISSIN
    EXCEED 2300AH
    Medium Current
    年份: 2004條件: 二手
    上次驗證超過60天前
    NISSIN
    EXCEED 2300AH
    verified-listing-icon
    已驗證
    類別
    上次驗證: 超過30天前
    關鍵商品詳情
    條件:
    Used
    作業狀態:
    產品編號:
    晶圓尺寸:
    年份:
    Logistics Support
    Transaction Insured by Moov
    Refurbishment Services
    描述
    無描述
    配置
    無配置
    OEM 代工型號說明